Ha szeretnél te is kipróbálni új helyeket, vagy vérbeli profiként rengeteg megosztandó kedvenced van, csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is tesztevő.
Készen állsz, hogy elárulj pár részletet magadról?
A cég maga, franchise rendszerben működik és számos országban jelen van, nem csupán szeretett kis hazánkban. Hatalmas népszerűségnek örvend a vegánok, vegák, de a húst fogyasztó emberek körében is.
Rengeteg helyen nyitottak már üzletet, így könnyedén hozzáférhetünk ezekhez a szuper egészséges izraeli falatokhoz.
Az izraeli konyha legnépszerűbb fűszerei közé tartoznak a szezámkrémek, a rómaikömény, a friss citrom, olívaolaj, petrezselyem, a pikáns marokkói fűszerek.
Bár azt hinnétek, a Hummusbar-ban kizárólag a falafel és a humusz az egyetlen étel, étlapja elképesztően különleges. A leghagyományosabb ételektől (Sahkshuka- arab lecsó), a legkülönlegesebb tálakig, amiben a marha húst bárányzsírral sütik, hogy még szaftosabb legyen. (Kebab).
Nekem egyedül a sima pitájuk okozott csalódást. Vagy nagyon rossz a beszállító cégük, vagy nem bír ki 20 percet sem hazáig. Ilyen magas színvonalú és ízvilágú ételek mellett, egy ilyen íztelen, rágós pita (hiába sütötték meg jól), elveszi az ételek élvezeti értékét.
Az arab salátát és a sült karfiol rózsákat köretként, vagy “tapasként” érdemes fogyasztani. Bár önmagukban is megállják a helyüket, azonban csipegetni a sok különlegesség mellé, sokkal nagyobb élményt tud adni.
Nagyon jól passzolt a tahini (szezámpaszta) a karfiollal. Olyan fűszerességet adott az édes puha íze mellé, ami szinte ezek után elképzelhetetlen lesz, nem ezzel fogyasztani örökre.
Természetesen egy ilyen ízekben autentikus izraeli kalandozás után, csakis egy méltóan izgalmas desszert jöhetett szóba, ami a Malabi.
Szomorúságomra, az étterem itt kapta meg a 2. fekete pontját, ugyanis ezt a vegán desszertet eperszósszal, kókuszreszelékkel hirdetik. Sajnos az esetemben mind a kettő lemaradt.
Extra piros pont az erős környezettudatos hozzá állás a cég részéről. Bátran ajánlom glutén -és tejérzékenyek számára is. A pitán és egy-két hozzávalón kívül, majdnem minden mentes. A kiszolgálás kedves és figyelmes, mind a gyorséttermi , mind a rendes éttermi helyeken.
Nekem biztos egy új kedvenc helyemmé vált, ahol bátran és szívesen tudok minőségi ételeket fogyasztani, jó ár- érték arányban. Még rengeteg különlegesebb főétel vár kipróbálásra. 🙂
Ha szeretnél te is kipróbálni új helyeket, vagy vérbeli profiként rengeteg megosztandó kedvenced van, csatlakozz csapatunkhoz és legyél te is tesztevő.
Készen állsz, hogy elárulj pár részletet magadról?
A fiatal, lendületes titánok, akik mindent felkutatnak, hogy senkinek se kelljen a legelejéről kezdeni. Csapatunk csak az ételek iránt érzett rajongásával kapcsolódik bármely helyhez, termékhez, így biztos lehetsz, hogy mindenkit pártatlanul ítélünk meg és alaposan “átrágjuk” magunkat a részleteken.
Fontos szempont a kiválasztásnál, hogy képes legyél olvasmányosan megfogalmazni a tapasztalatot és készíteni egy szép képet a poszthoz. Csak ne feledd: előbb a fotó, aztán az élmény, végül az írás! Legalábbis szerintünk így jön ki a legszebb eredmény. :)
Ha írsz nekünk, meg fogunk kérni egy próba tesztre. Célunk, hogy a beérkezett anyaggal előszűrjük, hogy kivel szeretnénk hosszútávon együtt dolgozni. Nincsen nehéz dolgod, mert egyrészt vajszívünk van, másrészt ha amúgy is szeretsz kipróbálni/bemutatni helyeket, 1-2 nap alatt elkészülhet a mű. Ne aggódj, nem fogjuk a beleegyezésed nélkül felhasználni az írást, ha beleszeretünk, úgyis átadjuk neked a lehetőséget.
Közösségünk fontos teszt szempontjai közé tartozik a kiszolgálás/kiszállítás gyorsasága, személyzet kedvessége, tálalás, ízélmény és az ár-érték arány. Kérünk jelöld meg, hogy az étel milyen csoportba tartozik (laktózmentes, vegetáriánus, gluténmentes, stb.) és ne feledd el megadni a hely és a kipróbált étel nevét sem.
Őszintén és nyíltan kommunikálunk olvasóink felé tehát ne tartsd magadban a véleményed!
Kollégáink 24 órán belül felveszik Veled a megadott elérhetőségeid egyikén a kapcsolatot. Addig is nézz szét új tesztjeink között.